ESMER PİRİNÇ

ESMER PİRİNÇ

29 Nisan 2013 Pazartesi

ONLİNE DİYET


Çağımızın en büyük sorunlarından biri olan kısıtlı zaman problemi, bireylerin beslenme alışkanlıklarını negatif yönde etkilemeye başladı.  Zamanın bu kadar değerli olduğu günümüzde, bireyler tüm faaliyetlerini online olarak gerçekleştirirken, doğru beslenmeye ve diyetisyene ayıracak vakit bulamamaktan da şikayetçi durumda…

 
ASLIght Beslenme, zaman ayıramamaktan dolayı diyetisyene gidemeyenler için ‘Online Diyet’ programını başlattı. Online Diyet programında hem zamanınızdan hem de bütçenizden büyük bir tasarruf sağlayacaksınız.

Size gönderilen başvuru formu ve 3 günlük besin tüketimi tablosunu doldurduğunuzda kayıt işleminiz gerçekleşecektir. Daha sonra, kilo yönetimi bilgi formu ve kan tahlili değerlerinizi bize göndereceksiniz. Bunlar Uzman Diyetisyen Aslı Kınsız tarafından incelenip size özel beslenme programınız  e-posta yolu  iletilecek ve diyet programınız başlamış olacaktır.

 
Online Diyet hizmetinde haftalık ve günlük olarak 2 farklı program bulunmaktadır. Seçeceğiniz bu programlar ile diyetisyene gitmek için vakit ayırmadan online olarak sağlıklı beslenme ile kilo problemini çözebileceksiniz.

 
Online Diyet Programında Neler Bulacaksınız?

 
Size özel beslenme programı (*)

Hedef kilonuzun saptanması

Diyet uyum değerlendirmesi

Online destek (**)

Telefon destek (***)

Porsiyon listesi

Haftalık kontroller (telefon & e-posta yolu ile)

Durumunuzdaki değişikliklere göre beslenme programında değişiklik

Haftalık analiz

 
(*) Diyet listeniz seçeceğiniz programa göre haftalık veya günlük olarak gönderilir.

(**)Günlük online diyet hizmetinden yararlanan danışanımızın e-posta yolu ile gönderilen tüm sorularına 24 saat içinde cevap verilir.

Haftalık online diyet hizmetinden yararlanan danışanımız, haftada 1 kez olmak üzere e-posta yolu ile gönderdiği sorularına 24 saat içinde mail yolu ile cevap verilir.

 (***)  Günlük online diyet hizmetinden yararlanan danışanımız çalışma saatleri içinde istediği zaman diyetisyen ile telefon görüşme yapabilmektedir.

Haftalık online diyet hizmetinden yararlanan danışanımızın önceden belirlemiş olduğu bir tarihte haftada 1 kez telefon yolu ile görüşme yapılır. Bu görüşme, haftalık kontroller ve danışanımızın sorularını da kapsayan bir görüşme olur.

 
Adım Adım Online Diyet

Adım 1: Başvuru formu, 3 günlük besin tüketimi tablosu ve seçtiğiniz online diyet programını belirterek doldurunuz.

Adım 2: Uzman Diyetisyen Aslı Kınsız 24 saat içinde sizinle bağlantı kurarak gerekli banka hesap bilgilerini iletecektir.

Adım 3: Banka hesabına ücret yatırıldıktan sonra 24 saat içinde kilo yönetimi bilgi formu ve kan tahlili değerleriniz mail yolu ile tarafımıza iletilecektir.

Adım 4: Gerekli bilgi formları tarafımıza iletildikten sonra 36 saat içinde seçtiğiniz programa göre listeniz gönderilmeye başlanır.

Adım5: Seçtiğiniz programa göre haftalık ve günlük olarak kontroller ve görüşmeler gerçekleşir.

Online Diyet Hizmeti Ücretleri

Online Diyet
 
Aylık
3 Aylık
6 Aylık
Haftalık Online Diyet
 
250
600
1200
Günlük Online Diyet
 
350
900
1800

 
Online Konsültasyon Hizmeti

Online diyet programını almak istemeyen, sadece kafasındaki sorulara yanıt bulmak isteyen kişiler için hazırlanan bir programdır.

Kişisel soru ve merak ettiklerinizi sorabileceğiniz bu programda başvuru formu doldurulduktan sonra 24 saat içinde size geri dönüş yapılacaktır. İlgili banka hesabına yatırılan ücret sonrasında tarafınıza ulaştırılacak kilo yönetimi bilgi formu, 3 günlük besin tüketimi ve kan tahlili değerleri doldurulup önceden belirlenmiş bir tarihte görüşme yapılmaktadır.

** Online Konsültasyon hizmeti 1 görüşme seansının ücreti 100 TL’dir.

1 yorum: